Theme Settings

Mode Layout
Curent color
Active color
Choose your colors
Curent Color:
Wyczyść

.

Kolumbijskie kawy mielone - Juan Valdez

Większa czy mniejsza zawartość kofeiny? Smak łagodny czy intensywny? Nuty owocowe, orzechowe, a może jeszcze inne? W naszej ofercie znajdą Państwo kawy kolumbijskie mielone w wielu wariantach. Dzięki temu można zaopatrzyć się w produkt do zaparzania gorącego napoju o jak najbardziej odpowiadających walorach smakowych. Zachęcamy więc do sprawdzenia szczegółów asortymentu w tej kategorii i zakupu produktów premium marki Juan Valdez.

 

Sposoby zaparzania

 

Znajdujące się w sklepie aromatyczne mieszanki można przygotowywać z użyciem różnych metod, takich jak:

• french press,
• ekspresy ciśnieniowe i przelewowe,
• dripy,
• syfony,
• chemex.

Możliwy jest więc wybór dowolnej metody parzenia, która najbardziej odpowiada Państwa preferencjom. Każda z nich bowiem w inny sposób wydobywa poszczególne aromaty ziaren.

 

Aromatyczna arabica premium

 

Dzięki znajdującym się w naszej ofercie kolumbijskim produktom można przygotować gorący napój o doskonałych walorach smakowych. Proponujemy do wyboru warianty o niskiej oraz wysokiej zawartości kofeiny, intensywnym lub delikatnym posmaku, kwaskowate lub nie. Dostępna jest również kawa mielona arabica o różnorodnych nutach: waniliowej, owocowej, karmelowej, czekoladowej i nie tylko. Sprawia to, że każdy koneser tego napoju znajdzie mieszankę dla siebie.

W tej kategorii dostępna jest arabica mielona w pojedynczych paczkach oraz zestaw kilku opakowań, który sprawdzi się jako prezent na dowolną okazję np. Boże Narodzenie. Zachęcamy więc do zakupu aromatycznych kaw z Kolumbii.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz